Blog

Rekreacja oraz Hobby

Home » Zdrowie » Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i bezbolesnym sposobem na wstydliwe problemy kobiet

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Efektem jest polepszenie jakości życia jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

szkola, wiedza oraz edukacja (2)

Jak zwiększyć swoj

W chwili obecnej naprawdę szerokie kwalifikacje zawodowe są zwyczajnie niezbędne ...