Blog

Rekreacja oraz Hobby

Home » Zdrowie » Czym jest hurtownia materiałów medycznych

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, których towary są oferowane to np. Menzel Glaser, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
http://sklep.cezal.com.pl

Z kolei akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych firm, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy polskie, twórcy takich produktów np. Poldent czy Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis oferty centrum materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Comments are closed.


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

szkola, wiedza oraz edukacja (2)

Jak zwiększyć swoj

W chwili obecnej naprawdę szerokie kwalifikacje zawodowe są zwyczajnie niezbędne ...