Blog

Rekreacja oraz Hobby

Home » Inne » 18-stka w klubie czy w mieszkaniu?

18-stka w klubie czy w mieszkaniu?

Posted by admin Categories: Inne

Każdy “małolat” niecierpliwie czeka na osiemnastą rocznicę swoich urodzin. To dziś jedna z najistotniejszych zabaw, którą okazale świętuje się wśród bliskich i przyjaciół. Coraz częściej chcemy, ażeby ten wyjątkowy dzień został jednym z momentów, które określą dorosłe życie; zupełnie jak studniówka, czy choćby wesele.

Mieć 18-stkę czy zjeść 18-stkę?

Wyprawienie 18-stych urodzin to nie takie takie proste przedsięwzięcie. Na starcie musimy zdecydować się, czy chcemy wyprawić wydarzenie w mieszkaniu, czy też w barze na mieście. O ile parapetówka wiąże się z zaproszeniem niewielkiej ilości uczestników oraz nieporządkiem do sprzątnięcia po imprezie, o tyle wynajem sali na 18-stkę zapewnia nam w tej kwestii zupełną niezależność, o ile tylko zadeklarujemy pokrycie wydatków ich wykonania przez osoby trzecie.

Co jeszcze?

Jakimi czynikami przeto kierować się podczas wyboru lokalu dla naszej 18-stki? Dosć istotna jest na pewno kwestia umiejscowienia takowego lokalu, gwarantująca biesiadnikom szybkie a także pewne dotarcie do miejsca zamieszkania dowolnym typem komunikacji publicznej. Należy także mieć w pamięci, że popularny lokal na 18-stkę powinniśmy zarezerwować odpowiednio wcześnie, ażeby bez trudu dało się wytypować wygodny termin na organizację urodzin. Imprezy odbywające się w klubach oraz wszelkich dostępnych punktach rozrywki umożliwiają młodym ludziom wchodzącym w dorosłość wyjątkowe przeżycia będąc dla nich miłym wspomnieniem na przyszłość. Wiążą się one jednak z niemałymi opłatami za wynajem segmentu, podanie alkoholu, tortu i posiłków, a przede wszystkim nie nadają kompletnej prywatności przy barze pełniutkim bawiących się nieznanych nam osób

Bardzo dobrym krokiem jest więc wynajem lokalu na 18-stkę. Tego typu położenie jest doskonałe na przygotowanie imprezy urodzinowej, gdyż nie tylko zapewnia pierwszorzędną zabawę w gronie znajomych czasem aż do rana, ale znaczy też komfort, o jaki niełatwo w popularnym barze. W cenie usługi wynajmu są zazwyczaj ciepłe posiłki, a także dostęp do profesjonalnego sprzętu, jak choćby projektorów.

Warto również zadbać o porządną muzykę. Dość istotne okaże się ponadto zaopatrzenie wieczoru w alkohol oraz ma się rozumieć tort urodzinowy. Warto też urozmaicić imprezę urodzinową oferując gościom interesujące atrakcje oraz tym podobne zabawy; za organizację takowych powinni zabrać się jednak sprawdzeni konsultanci.

Poczytaj o szczegółach organizacji 18-stki tutaj

Comments are closed.


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

szkola, wiedza oraz edukacja (2)

Jak zwiększyć swoj

W chwili obecnej naprawdę szerokie kwalifikacje zawodowe są zwyczajnie niezbędne ...